HEMEN ARAKONUM

Pullu Tabela

Anasayfa » Genel » Pullu Tabela

Pullu Tabela

Pullu Tabela sistemlerine bir alternatif olarak sunulmuş olan pullu tasarımlı sistemler, genel itibariyle Türk Bayrağı amacıyla tercih edilmektedir. Bu tabela sistemlerinin özelliklerinden biri de 3 cm kadar pullardan oluşmasıdır. Ayrıca bu pulların asılabilmesi için kanca sisteminin de yer alması gerekecektir. Bu kancaların da monte edilebildiği bir panel bulunmaktadır. Pullu tabela sistemlerinin mevcut özellikleri de son derece geniştir. Pulların çeşitli renk seçenekleri mevcut haldedir. Pulların yuvarlak formda olmasının yanı sıra montaj işlemi gerçekleştirilirken yalnızca üst bölümden tutturulmaktadır. Bu sayede rüzgar aldığı zamanlarda hareket edecektir. Gerçekleşen bu hareket de tabelanın mevcut güzelliğini en ideal şekilde artıracaktır.

Peki, pullu sistemli tabelalar tam olarak nedir ve ne anlama gelmektedir? Tabela sistemleri kapsamında mevcut bir alternatif olduğu da net bir şekilde belirtilebilir. Söz konusu olan bu tabela sisteminin pek çok niteliği de mevcut haldedir. Ayrıca belirli detaylarının gözden kaçmaması da kesinlikle önemlidir. Üstelik montaj aşamasının da kolay olduğu belirtilebilir. Pullu tabela yaptırmanız halinde kullanılacak pulların geniş renk alternatifleri mevcut haldedir. Ayrıca dış mekânlarda tercih edildiğinden dolayı rüzgâr estiğinde tabelanın görünümü kesinlikle estetik ve göz alıcı bir yapıya sahiptir. Bu tabela sistemi, diğer tabela modelleri gibi çok fazla talep görmemiş durumdadır. Genelde ülkemizin bayrağının yapımı için tercih edilmektedir.

3 cm’lik yuvarlak pullarıyla beraber kanca aracılığıyla rüzgârın estiği yöne karşı asıldığında pulların hareket etmesini sağlamaktadır. İç malzemesi genel itibariyle PVC pul modelleriyle müşterilerin dilediği boyutlara göre gerçekleştirilmektedir. Pullu tabela sistemlerinde standart renk tonlarının tercih edildiği de söylenebilir. Mavi, beyaz, kırmızı, silver, koyu mavi, yeşil ya da sarı renkleri tercih edilmektedir. Müşterilerin dilediği özel bir talep varsa eğer o istek doğrultusunda özel olarak üretim işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Pek çok alanda belirtildiği üzere genel olarak bayram yapımlarında tercih edildiğinden dolayı dış mekânlarda tercih edilerek daha fazla dikkatleri üstüne toplamaktadır. Genel itibariyle sahne dekorlarında ya da dekoratif ve cephe tabela niteliğinde tercih edilmektedir. Sizler de ihtiyaç duymanız halinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Benzer Konular