HEMEN ARAKONUM

Işıksız Tabela

Anasayfa » Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela, Pendik ışıksız tabela modelleri, pendik ışıksız tabela fiyatları, pendik ışıksız apartman tabelası, pendik ışıksız tabela modelleri uygun fiyatlarla üretim ve montajı yapılır.

Işıksız Tabela Modelleri için bir çok seçeneginiz mevcuttur. Tabelanızı dilerseniz ışıksız polikarbon tabela dilersenizde ışıksız vinil germe tabela olarak da yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra tabela yaptırırken bir diğer seçeneğiniz ise pleksiglass malzemeden imal edilen kutu harfli tabela sistemleridir. Pleksi kutu harfli tabela modellerine alternatif tabela örnekleri olarak paslanmaz ışıklı krom kutu harfli tabelaları örnek gösterebiliriz. Bu tabela modelleri polikarbon ve vinil germe tabela sistemlerine göre daha maliyetlidir. Fakat yüzeyi dijital baskılı tabelalar gibi hemen solmaz hammadesi pleksiglass olduğu için güneşte solmaz ve uzun ömürlü tabela olarak kullanabilirsiniz. Işıksız tabela fiyatları tabelada kullanılan malzemenin kalitesine ve markasına göre farklılık göstermektedir. Işıksız tabela çeşitlerimizi görmeden tabelanızı yüksek fiyatlara yaptırmayın. Ucuz ışıklı tabela için size bir mail kadar yakınız.

Işıksız Tabela Modelleri

Eğer bir ışıksız tabela yaptıracaksanız biz size en ucuz olan tabela modelini öneriyoruz. En ucuz ışıksız tabela modeli vinil germe tabela olarak bilinir. Vinil germe tabelalar genelde dijital baskılı bir zemine sahiptir. Işıksız vinil germe tabela bizim işimiz. Tabelanızı biz yapalım yarı yarıya kar edin. Pendikte reklamcınız İmran Reklam sizler bir telefon kadar yakın. Ücretsiz kesif yapıp tabela reklam ölçülerinizi alıp en uygun fiyata üretim ve montajını yapalım. Bizimle çalışmanız sizin, sizinle çalışmamız bizim kazancımızdır.