HEMEN ARAKONUM

Çatı Tabelası

Anasayfa » Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası; pendik çatı tabelası, pendik ışıklı çatı tabelası, pendik ışıksız çatı tabelaları, pendik tabelacılar, pendik paslanmaz çatı tabelası uygun fiyata yapılır.

Tabela modelleri oldukça fazla olan her yere uygun olan ürünlerdir. İç ya da dış mekânda aydınlatmayı sağlamak ayrıca renk katmak adına profesyonel üretimlerin sonucu olan eczanelerde okullarda kampüslerde sahil mekanlarında hemen hemen her yerde kullanılacak firma tanıtımları amacıyla oldukça zengin modelleri vardır. Yolda kaldığımız anda belki de en büyük yardımcımız olacaktır. Tüm dekor işlemlerinde sabit kullanılan insanların ilgilini çeken kaplama stant fuar tanıtımlarında yardımcı alternatif çözümler sununa ürenlerdir. Dış cephede modern mimariyi görsel şova dönüştürmede tabela modelleri afiş şeklinde olan parti mitinglerinde fazla kalabalık alanlarda düzenleme yapılması insanları yön amaçlı bilinçli hale getirmede yardımcı olmaktadır.

Binalarda girişlerde inşaları ofis kenarlarında bekletmemek adına ayrıca plazalarda üst katlarda ve ya zemin otoparklarında araçların giriş çıkışlarını kontrol altına almayı sağlayan sistemdir. Metre kare bazında ofisler için ideal olan farklı modelleri sloganlarda yardımcı olan bazen hayati önemi olan LED ışıklandırma yapılarak daha modern hal alan ürünlerdir. Çatılarda olan destekleyici tüm il ve ilçelerde kasabalarda olmazsa olmaz etrafta dışarıdan gelen müşterileri yönlendirmeye yarayan ürünlerdir. Neon ışıkların olması daha fazla geceyi aydınlatma tabela modelleri adına kullanılan piyasa en fazla tercih edilen ürünler arasında olmaktadır. Görmeye alışkın olduğumuz bu ürünlerde elektrik sarfiyatı az olan ışık sisteminde tercih ediliyor. Yani fazla elektrik harcamayan maliyet çıkarmayan ürünler tercih edilmektedir. Işıklı olan çalışmalarda çevreyle uyumlu olan göz yormayan marka tanıtımına göre vinil sistemde ürünler yapılmaktadır.

Çatı Reklam Tabelası

Profesyonel ekibimiz reklam veya çatı tabelası yapmak istediğiniz bölgenin ölçü ve konumunu görerek sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler tamamen birinci sınıf olup uzman montaj ekibimizle iş yerinize hiçbir zarar vermeden uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Çatı tabelası yaptırmak istiyorsanız eğer mutlaka yaptırmadan önce bize danışın. Sizlere bu konuda en iyi hizmeti yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde korumaktayız. Çatı tabelası tasarım ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamıza gelerek veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Human trafficking the crime of displacing people with a view to exploiting them.