HEMEN ARAKONUM

İnşaat Tabelası

Anasayfa » İnşaat Tabelası

İnşaat Tabelası

İnşaat tabelası, pendik inşaat tabelaları, pendik inşaat tabela modelleri, şantiye tabelası, pendik şantiye tabelaları çok uygun fiyatlarla üretim ve montajı yapılır.

İnşaat tabelaları genellikle inşaat – şantiye hakkında bilgi veren tabelalardır. İnşaat işleminin gerçekleştirileceği arazinin üzerine dikilerek inşaat sahibi kişi ve şirket hakkında bilgi verirler.Şantiye tabelası üzerine isteğe göre birçok bilgi eklenebilmektedir. Örneğin bir inşaat tabelası üzerine inşaatı yapan kişinin, firmanın, mimarın adı yazılabilir. Ayrıca inşaatın kaç metre kare alanda gerçekleştiği, inşaatın başlangıç ve bitiş tarihi, proje bittikten sonra yapılan inşaatın nasıl olacağının resmi ve yapılacak olan binaların kaç metrekare ve kaç katlı olacağı gibi bilgiler yazılabilir. Tabelada yer alan görsel ve bilgiler sayesinde oradan bina almak isteyen müşteriler tabelaya bakarak fikir sahibi olabilirler. İnşaat tabelası üzerine yazdıracağınız iletişim bilgileri sayesinde müşteriler sizlere oradan ulaşabilir.

İnşaat tabelaları inşaatı yapacak olan kişiye büyük avantaj sağlar. İnşaatla ilgili kişi ve kurumlar bu tabelalar sayesinde bilgilendirilir. Yapılan inşaat reklamı için en iyi yol inşaat tabelasıdır. İnşaat tabelaları sayesinde inşaat bittikten sora alanın nasıl bir görüntüye sahip olacağı net bir şekilde görülür. Boş bir arazi üzerinde insanlar yapılacak olan binaların görüntüsünü hayal edemeyebilirler. Fakat inşaatı bitmiş bir site resmi orada nasıl bir inşaatın gerçekleşeceğini anlamalarını sağlar. İnşaat tabelaları metal, plastik zemin, vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim olarak istenilen ölçü ve ebatlarda yapılmaktadır. Tabelanın yapımı bittikten sonra inşaat alanına dikimi sağlanmaktadır.

Şantiye Tabelası Modelleri

İnşaat tabelaları inşaatın yapılacağı araziye uygun ölçülerde yapılmaktadır. Yapılan bu tabelalar alüminyum ve saç malzeme üzerine boya, fırın boya, fosforlu folyo, folyo kaplamalardan istenilende uygulanabilmektedir. İnşaat tabelasının arazi tabelası, şantiye hakkında bilgi ve ayaklı şantiye tabelası gibi çeşitleri mevcuttur. Bu tabelalar içinde bilgilendirme tabelaları da vardır. Tabelaların üzerine genellikle taşeron firma, arsa parsel izni, inşaat mimarı resmi tanıtımı ve sorumlu mimar mühendis yer almaktadır. Ayrıca inşaat tabelası kişinin tercihine göre ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilir. Siz sadece yaptırmak istediğiniz tabelanın hangi ebat ve boyutta olması gerektiğine ve üzerinde hangi bilgilerin yer almasını istediğinize karar verin. Tabelanın büyüklüğüne göre üzerinde yer almasını istediğiniz bilgiler bir uyum içerisinde tabelaya yerleştirilmektedir.