HEMEN ARAKONUM

Pilon Tabela

Anasayfa » Genel » Pilon Tabela

Pilon Tabela

Pilon Tabela ismiyle belirtilen tabelalar genelde iş yerlerinin önünde şirketi tanıtabilmek amacıyla dizayn edilen tabela türüdür. Bu tabela sistemleri sayesinde şirketler geniş bir alanda dikkati üzerine çekmiş olacaktır. Tercihleriniz doğrultusunda ışıklı ya da ışıksız modeller de mevcut olacaktır. Totem tabela sistemleri olarak da belirtilen tabelalar yaygınlaştığından dolayı dikkat çekici özelliğini yitirdi olarak söylenebilir. Günümüz koşullarında totem tabela sistemlerine benzese de ondan daha ufak olan pilon tabela sistemleri tercih edilmektedir. Şirketinin önünde totem sistemi konumlandırabilecek kadar yere sahip olmayan şirket sahipleri de bu tabela sistemlerini tercih ederek kullanım sağlamaktadır. Ayrıca bu tabela sistemlerinin tercih edilme sebeplerinden bazılarını da bilmeli ve tercihlerinizi bu doğrultuda yapmalısınız.

Aşırı şekilde bilinmeyen ölçüleri ve tasarımıyla çevrede oldukça şık bir görünüm oluşturması öncelikli tercih sebebi olabilir. Söz konusu olan bu tabela sistemlerinin hem montaj hem de kurulum aşaması son derece kolay ve pratiktir. Aynı şekilde geniş bir yer kaplamaması da önemli bir detaydır. Şirketin imajını rahat bir şekilde yansıtan ürün modeli hakkında mevcut olan bu sistemler elbette ki öncelikli tercihiniz olabilir. Pilon tabela sistemlerinin taşınabilir bir ürün olduğunu da kesinlikle unutmamak gerekecektir. Totem tabela yani pilon olarak tabir edilen sistemlere genel itibariyle aşırı benzerliği ve tasarım açısından da neredeyse her birine oldukça yakın olan bir model, totem tabela sistemidir. Pilonlar genel itibariyle yerden yukarı tasarımsal açıdan diğer tabela sistemlerinden ayrı bir tasarıma sahip durumdadır.

Ayrıca bu tabela sistemleri, günümüz dünyasında pek çok şirket tarafınca özel olarak talep gören tabela modelidir. Pilon sistemler genel itibariyle iş yerlerinin girişlerinde ya da dış yönlendirmelerde tercih edilmektedir. Böylece çok daha geniş bir ortamdan iş yerinin ya da yönlendirme niteliğinde tercih edilen yerin fark edilmesi daha iyi bir şekilde sağlanmış olacaktır. Totem yani pilon tabela sistemlerinin açık bir şekilde tanımını göz önünde bulundurmanız gerekir. Açık hava reklam alanının vazgeçilmez bir modeli olmakla beraber yol kenarlarına ya da uzak mesafe görüşleri için talep gören, ışıklı ve ışıksız modeller ya da kabartma kutu harfler gibi pek çok şekilde tasarlanarak üretimi gerçekleştirilen genellikle kalın ve yüksek çelik boruların üstüne oturtulan kutu kasetten ibaret olan reklam türüne pilon yani totem tabela adı verilmektedir.

Benzer Konular