HEMEN ARAKONUM

Örümcek Standlar

Anasayfa » Genel » Örümcek Standlar

Örümcek Standlar

Örümcek Standlar  hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Örümcek stant, plastik parçalar ve alüminyum profilden meydana gelen portatif kurulumu kolay olan ve taşınabilir durumdaki görsel açıdan oldukça zengin bir stant çözümü niteliğindedir. Örümcek stant kurulumunun nasıl yapıldığını da net bir şekilde bilmek gerekir. Örümcek stant, her türlü fuar, organizasyon, seminer, tanıtım ve ürün reklamlarında tercih edilebilecek, kolay kurulumu ve özel taşıma çantası olan paneller üstüne dijital baskı gerçekleştirilerek teşhir stant amacıyla kullanılabilecek özel stantlar olarak belirtilmektedir. Geniş görsel alanı aracılığıyla fuar alanlarında örümcek stantlar ile bütün alanlarınızı kaplayabilirsiniz. Aynı şekilde geniş görsel alanıyla reklamlarınızı en ideal şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu stantların kullanımına da değinmekte fayda vardır. Örümcek stantlar fuarlarda kullanabilmek için son derece idealdir. Hem özel tasarıma sahip diğer stantlara kıyasla çok daha uygun fiyatlarla sunulur, hem de kolaylıkla toplanarak bir başka fuarda kullanılmak üzere muhafaza edilebilir. Etkinliklerde ya da halka açık alanlarda örümcek standlar tercih ederek etkinlik hakkında detaylı bilgileri geniş görsel alanıyla adeta şölen halinde sağlayabilirsiniz. Alışveriş merkezi gibi alanların yine kalabalık ortamlarında standı kurarak hizmet ya da ürünlerinizle alakalı sunum gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kendi showroom ya da mağazanızda kurulumunu yaparak da etkileyici bir sunum elde edebilirsiniz.

Peki, örümcek stant çeşitleri nelerdir? Oval örümcek stant ve düz örümcek stant olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Örümcek stant modelleri arasında oval örümcek stantlar en sık talep gören model olarak belirtilmektedir. Diğer stantlara kıyasla çok daha dekoratif bir seçenektir. Örümcek stant kutularının içinden iki ayrı şekilde örümcek stant çıkacaktır. Bunlardan biri ‘soft case’ olarak belirtilen bez çantalı stantlar, diğeri de ‘hard case’ olarak tabir edilen yani bankolu stantlardır. Örümcek standlar kapsamında bulunan çantanın içinden örümcek stant iskeleti, baskı panellerini tutturmak için demir çubuklar, baskı panelleri için rulo mıknatıs, aydınlatma, panelleri stant iskeletine tutturmak için plastik panel aparatı yer almaktadır. Bu çantaların tekerlekli olduğunu da belirtmek gerekir. Bu sayede standınızı her alana kolaylıkla taşımanız mümkün olacaktır.

Benzer Konular