HEMEN ARAKONUM

Pleksi Kutu Harfli Tabela

Anasayfa » Genel » Pleksi Kutu Harfli Tabela

Pleksi Kutu Harfli Tabela

Pleksi Kutu Harfli Tabela özellikle son dönemde tabela yapımında kullanılan diğer tabelalara göre daha dikkat çekici bir tabela yapım yöntemidir. Krom malzeme kullanılarak yapılan bu yöntem de el işçiliği ön plana çıkmaktadır ve görenler tarafından şık ve güzel bir tabela oluşmaktadır. Krom malzeme kullanmanın artısı ise ürünün uzun süre dayanıklı ve paslanmaz olmasını sağlamaktadır. Lazer kesim makineleri ile çok ince ve hassas bir biçimde kesilen kutu harfler ile birlikte firmanız artık daha dikkat çekici bir hal alacaktır.

Pleksi kutu harfli tabela farklı tasarım yöntemleri ile firmalara sunulmaktadır, kutu harflerin yan bantları ışıklı veya aynalı yapılabilmektedir, ışıklı yani ledli olan bu tabela özellikle akşamları çok hoş bir görüntü vermekte ve görenlerin dikkatini çekmektedir, yine yan bantları aynalı olan tabelalar da bir o kadar şık bir görüntü oluşturmaktadır. Gelelim bu tabelanın nasıl yapıldığına paslanmaz krom malzeme lazer makinasında istenilen büyüklük ve yazı karakterinde kesilir, çıkarılan bu kutu harfler, paslanmaz olan malzememizin ince kesilerek taban kısmına pleksi malzeme döşenir. Bu şekilde ortaya fileli krom kutu harf çıkar. Bu andan itibaren fileli krom kutu harfler için iç kısımdan led ışıklarla aydınlatılır ki özellikle akşam karanlığında daha güzel bir görünüm ortaya çıkarsın. Bu yöntem artık günümüzde çok sık kullanılan bir tabela yapım yöntemidir ve görenlerin ilgisini çekmektedir. Kutu harflerin rengini de istediniz renk ve tonlarda siz belirleyebilirsiniz örneğin firmanızda ağırlıklı olarak kullandığınız rengi ya da tonu kutu harfler içinde uygulayabilirsiniz ya da tabelanızın zemin rengini bu tonda oluşturabilirsiniz.

Paslanmaz malzeme ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan pleksi kutu harfli tabela farklı renk seçenekleri ile gündüz başka, led aydınlatma ile gece başka dikkat çekecektir. Elbette bu yöntemi kullanıp renklerin parlaklığını koruyup daha dikkat çekmesi ve paslanmanın önlenmesi için kullanılan krom malzemenin kaliteli bir yapıya sahip olması gerekmektedir firmamız özellikle kullandığı malzeme bakımından birinci sınıf olup uzun yıllar boyunca ne renkte solma ne de malzemenin paslanma yapmaması için piyasa da bulunan en kaliteli malzemeyi kullanmaktadır.

Benzer Konular