HEMEN ARAKONUM

Polikarbon Tabela

Anasayfa » Genel » Polikarbon Tabela

Polikarbon Tabela

Polikarbon Tabela söz konusu olan bu tabela sistemi, tabela modelleri arasında en çok talep gören sistem çeşitlerinden biri olarak belirtilmektedir. Sağlam bir yapısının olmasının yanı sıra görsellik bakımından da göze hoş gözükmesi ve kullanışlı olması da yine bir tercih nedeni olarak yer almaktadır. Polikarbon tabela sistemleri, ışıklı tabela sistemi ve ışıksız tabela sistemi tercihlerinin yanında daha pek çok şekilde tercih edilebilir niteliklerdedir. Bu konu hakkında örnek belirtmek gerekirse eğer, tabela sistemi üzeri dijital baskı uygulaması, tabela sistemi üzerinde folyo kesim yazılar ve örnekleri artırılabilen daha pek çok tabela sistem seçenekleri mevcut haldedir. Bu tabela sistemi, tabela modelleri arasında fiyat aralığının uygun olması nedeniyle en sık tercih edilen tabela modeli olarak belirtilmektedir.

Daha önceden de belirtildiği ve bilindiği üzere hem ışıklı hem de ışıksız olarak iki ayrı şekilde tercih edilebilir. Polikarbon malzemelerinin üstüne folyo kesim yazı ya da dijital baskı olarak uygulama yapılması da mümkün avantajlardandır. Polikarbon tabela sistemi fiyatları ve tüm ayrıntıları hakkında görüş ve bilgi edinmek isterseniz eğer bu konu hakkında ufak çaplı bir araştırma gerçekleştirmeniz daha uygun olacaktır.  Ayrıca tabela merkezlerinde üretim işleminin gerçekleştirildiğini de unutmamak gerekir. Ayrıca aynı malzeme türü yani oluklu polikarbonat levhalar, uygulanmasının kolay olması ve fiyatının uygun olması açısından en sık çatı kaplama amacıyla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bu malzemeden üretilen ürünün kullanım alanı olarak; kış bahçeleri ve seralar, reklam sektörü, inşaat sektörü, otobüs durakları, havuz üstleri, fabrika ve çatı ışıklıkları, yaya geçiş alanları ya da spor alanları gibi yerler belirtilebilir.

Yani tabela sistemlerinde tercih edilen malzemelerin ne denli dirençli, dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu da bu noktada anlaşılabilir. Söz konusu olan bu malzemelerin uygulama aşaması da şu şekilde belirtilebilir; bu malzemeler birbirlerine alüminyum profiller ile tutturularak alt kısımdaki karkas sistemi üzerine akıllı vida aracılığıyla tutturulabiliyor. Ayrıca fittiler sayesinde de su sızdırmazlık özelliği net bir şekilde tespit edilebilir. Polikarbon tabela sistemlerinde yer alan bu malzemelerin genel itibariyle özelliklerini de bilmeniz gerekir.

Benzer Konular