HEMEN ARAKONUM

Avcılar Tabela

Anasayfa » Genel » Avcılar Tabela

Avcılar Tabela

Avcılar Tabela siz değerli müşterilerimizin de  tahmin edeceği gibi sadece açık hava mekan reklamlarında değil iletişimin  hemen her anında nasıl görüneceğini belli eden her tür kapalı mekanlarda da istekleriniz doğrultusunda işlerini yürütmektedir. Ekonomik olan sistemlerimizle sizlere bir çok çeşitte tabela önerisi de sunmaktayız. Işıklı tabela, ışıksız tabela, kutu harf tabela, akıllı tabela, led tabela, stand ve dijital baskı çözümleri ile de sizlere avantajlı mekan çözümleri sunmaktadır. Sizlere hem göz alıcı tabelalar yaparken hem de ekonomik fiyatlarla ceplerinizi zorlamayan incelikli çözümler üretiyoruz.

Örneğin ışıklı tabela sistemleri, müşteri portföyünüzün ilk fark edeceği, işletmenizin özelliklerini anlatan, sizi tanımlayan iletişim aracıdır.  Işıklı tabelaların genel özelliklerini sıralayacak olursak, kasası aleminyum taslaktan oluşup çevresine döndürülen tabela çeşididir. Dayanıklılığını arttırması için demir iskeletler kullanılmaktadır. İsteğe göre led ışıklı türü ve florasan ışıklı türleri bulunmaktadır. Avcılar tabela sistemleri sizlere bu iki ışık tipinin yanında göz alıcı tasarım ışıklı tabelaları da yapmaktadır. Ürettiğimiz tabelaların kalite garantisini sizlere uzman kadromuzla vermekteyiz. Hem sizlere uygun hem de ceplerinize dost çözümlerle semtinize ışık katmak adına işlerimizi güvenle yürütmekteyiz.

Bizler öncelikle siz değerli müşterilerimizle tabela konusunda anlaşmamızı imzaladıktan sonra tabela yaptırmak istediğiniz mekanlarınıza uzman teknik ekiplerimizle beraber bir keşif gezisine gelmekteyiz. Daha sonra sizlerin istekleri doğrultusunda planlama aşamasına şirketimizde devam etmekteyiz. Bu aşama önemlidir. Çünkü; bu bölümde tabelanızın kaba taslağı oluşturulur. Ve ince kısımların işlenmesi için tasarım aşamasına geçilir. Tasarım bölümü, yine sizlerin öncelikli istekleri göz önünde bulundurularak mekanınıza uygun işçiliklerle göz kamaştırmak için ilmek ilmek işlenir. Ve artık imalat bölümünde işinin ehli ustalarla çalışmanın verdiği gururla tabelanızın üretimi yapılır. Yine sizden son onayı aldıktan sonra tabelanız tarafımızdan mekanlarınıza getirilerek montajı yapılır ve beğenililerinizle bizler de Avcılar tabela sistemleri olarak tecrübemize tecrübe katarak yolumuza devam ederiz. Ayrıca bilmenizi isteriz ki dijital baskı işlemlerinde de son kalite ürünler kullanarak aşınmayı en aza indirgeyecek derecede zararsız kimyasallarla ve muşambalar kullanmaktayızdır.

Benzer Konular