HEMEN ARAKONUM

Raket Tabela

Anasayfa » Genel » Raket Tabela

Raket Tabela

Raket Tabela şehir merkezlerinde her zaman tercih edilen ve oldukça modern duran ürünlerdiar. Raket panolar için oldukça abartılı olan modeller üretilmektedir. Esnafları memnun eden en detaylı ışıklandırmalarla değişik modern ürünler üretilir. Özellikle şehir mobilyaların tanıtımında kullanılan sabit ve hareketli ürünler üretilir. Bu ürünlerin satış sonrası hizmetleri oldukça seri şekilde verilir. Reklam ürünlerinin kalitesini en güzel şekilde anlatmaya yaramaktadır. Klasik şehirlerde en yaygın olarak kullanılan raket panolar oldukça dikkat çekicidir. Özellikle giyim sektörünün tanıtılmasında pano olarak kullanılan ve ayaklı desenleri olan ürünlerdir. Bu panoların tek taraflı ve çift taraflı kullanımları vardır. Mevcut alanlara göre değiştirilen ebatları vardır. Aynı zamanda saniye ve dakika cinsinden ayarları yapılır. Reklam postallarında kayan yazı eklenerek Raket Tabela sistemlerinin daha da fazla etkin kullanılması sağlanır.

Işıklı ve ışıksız olan kasa sayesinde şahane modern tasarım üretilir. Alüminyum yapısı ve çelik kalitesi oldukça dayanıklıdır. Açık hava da reklam yapmayı kolay hale getiren sistemlerdir. Afiş ve poster reklamlarında kullanılır. Özellikle devlet resmi tören ve haberlerin aktarılmasında yardımcı olur. Modayla ilgili olan yenilikçi haberlerde gece görüşlerde bile canlı olan ışık efekt ve tasarımları kullanılır. Yollarda olan duraklarda Raket Tabela sayesinde reklam yapılmaktadır. Ayrıca ayaklı olarak tasarlanan tabela sistemlerinin montajı oldukça kolaydır. Dış görünüşleri ise oldukça estetik ve iç açıcı duran ürünlerdir. Yolcuların bilgilendirilmesini sağlar. Aynı zamanda uçak yolculuğunda kullanılır. İçerisinde bir motor olarak kullanılır. Cephe tanıtımları için ideal olarak kullanılır.

Bayi reklamlarının genellikle tercih ettikleri tabela çeşitleridir. İmalatı bazen uzun sürebilir. Afişlerde değişiklik yapılmasına olanak sağlayan ürünlerdir. Aklınızda yer edinen ve belirli periyotlarla değiştirilmesi sağlanan sistemle monte edilir. Folyo sayesinde sabit düzenlenmesi ve ana ekranda düz durması sağlanır. Işıklandırma sistemi belirli manyetik alanlarla yapılır.  Bundan dolayı Raket Tabela alanında uzman olan kişiler sayesinde üretilmesi gerekilen ürünlerdir. Avrupa ülkelerinde de oldukça tercih edilen kalitesinden ve şık görünümünden dolayı Raket Tabela her zaman tercih edilmektedir. Planlı ve programlı şekilde tasarlanması gereken ürünler arasında yer alır.

Benzer Konular