HEMEN ARAKONUM

Ayaklı Tabela

Anasayfa » Genel » Ayaklı Tabela

Ayaklı Tabela

Ayaklı Tabela olan tabelalarda dijital baskı yapılır belirli afişler düzenlenen sopa sisteminde sağlam durmasını sağlayacak derece düzenekler kurulur. Ayak üzerinde olan ayaklı tabela pankart sisteminde paslanmaz kutu harflerinden üretilmesi gerekilen totem şeklinde ağırlıkları bile karşılayacak kutu şeklinde olan kompozitör oyma tabelasına örnek olan ürünlerdir. Duba gibi sağlam duran yıkılmadan kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olan aynı zamanda reklam yapılması amacıyla tüm bölgelerde aktif kullanılacak olan ürünlerdir. Bazı ayak kısımları tekerlekli de olan bunlar özel üretime giren paslanmaz çelik krom malzemeden üretilen ürünlerdir. Saç yüzeyleri kalın olan lazer makinelerde işletimi yapılan makaslarla düzenli şekil alan ayrıca oldukça kaliteli freze makinelerde işlemesi yapılan tabela çeşitleridir. Tabela çeşitlerinde en fazla kullanılan örneklerden biridir.

Ayaklı olan makinelerde demirin oksitlenmesiyle sağlam kaynakların yapılarak yazı tipine uygun boyut ve renk seçimleri yapılmaktadır. Üretim aşamaları zor olan uzun uğraş sonucu yapışkan kısımları monte edilir. Bazı üniversite kampüslerinde devlet dairelerinde insanları karşılamak amacıyla hazırlanır. Kullanım alanları oldukça fazla olan ayaklı tabela devlet resmi kurum ve kuruluşlarında da kullanılan yazı bantlarına göre el kesimleri yapılan %100 kalite de yüzeylerin birleşimleriyle meydana gelen ürünlerdir. Belirli mikrona sahip sac kalınlığının olması gereken afişlerde parti mitinglerinde insanları yönlendirmek maksadıyla kullanılan ürünlerdir. Sokaklarda en fazla rastlanılan kalabalık ortamlarda yoğun insanların olduğu yerlerde yönlendirmek ve ya önlem almak amacıyla kullanılır. Ayrıca diğer tabela çeşitleri gibi yüksek korozyon koruması olan ve oldukça işe yarayan aktif tabelalardan olmaktadır.

Ayaklı yapılan tabela sistemlerinde LED ışık baskı kalitesi yüksek çözünürlükle olursa problem olmadan şehirlerarası yol durumunu belirlemek ve iletişimi sağlamak adına yönlendirme de etkin rol oynar. Ayrıca krom sit tabaka ve demirin kaliteli işlenmesinden dolayı sağlam duran bu ürünlerde destekleme gücü kalın profillerden dolayı oluşur. Görüntüsü şık duran ayaklı tabela kolay anlatımlar sunan ürünlerdir. Ayrıca son sistemde kumlama olarak adlandırılan tabela çeşitlerinde baskı işlemleri oldukça kolay olmaktadır. Her alanda firmanın içeriğine uygun olarak uygun renklendirmelerin yapılmasını sağlayarak monte edilir.

Benzer Konular