HEMEN ARAKONUM

Tuzla Tabelacı

Anasayfa » Genel » Tuzla Tabelacı

Tuzla Tabelacı

Tuzla Tabelacı hizmetleri dahil tüm tabela hizmetlerinde başarılı bir iş sunabilmek için polikarbonat tabela üretiminden kaçınmak gerektiği bilinmelidir. Zira polikarbonat levhalar oluklu bir yapıda olurlar ve bu oluklara zaman içerisinde toz taneleri dolar. Üstelik polikarbonat levha modelleri, güneş ışınlarına karşı yeterli bir dayanıklılığa sahip malzeme olarak gösterilmez. Dayanıklı olan modelleri zaten ülkemize giriş yapamıyor. Bu nedenden dolayı bir dönem pek çok tabelacı polikarbonat sistemi tercih etmiş olsa dahi günümüz dünyasında önceki kadar ilgi görmeyen bir malzemeden ibarettir. Bu bilgilerin yanı sıra plexiglas malzemelerin en büyük olanı 1,25×2,40 cm gibi boyutlarda sunulurken polikarbonat levhaların 2.10 cm x 6 mt gibi bir genişliğe ve uzunluğa sahip olduğu görülebilir.

Plexiglas malzemelerin polikarbonat levhalara kıyasla çok daha kullanışlı ve dayanıklı bir malzeme olduğunu da önemle belirtmek gerekecektir. Bu malzemeler, dış hava koşullarında 20 seneye kadar kendini muhafaza etmeyi başarabilecek kalitede ve sağlamlıktadır. Elbette bu malzemelerin de iyi olanlarının yanında kötü olanları kesinlikle vardır. Malzeme satın alacağınız zaman, seçtiğiniz firmalar ve markaların piyasa genelinde kalitesini ispat etmiş olmasına özen göstermeniz gerekir. Tuzla tabelacı hizmetleri hakkında araştırmanızı yaparken beklentilerinizi karşılayacak nitelikleri değerlendirmeyi de unutmamalısınız. Ayrıca plexiglas malzemesi bir tabelacının en önemli ve ana malzemeleri arasında yer almaktadır. Yapılacak pek çok tabela sisteminde bu malzemeden yararlanması mümkün olacaktır.

Zemin kısmında plexiglas kullanılarak üstüne kutu harfleri yine bu malzemeden üretip oldukça gösterişli ve güzel işler elde edilebilir. Bu malzemeyle çalışmak ve farklı projeler ortaya çıkarmak tamamıyla tasarımcının ve tabelacının hayal gücüne bağlı durumdadır. Özellikle de renkli logo işlemlerinin yapılacağı tabela sistemlerinde, plexiglas malzemeler tabelacılar için adeta bulunmaz bir nimet değerindedir. Bütün renkler olmasa bile pek çok renk tonunda üretim gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda tabela sektörünün de hizmetine sunulmuştur. Tuzla tabelacı hizmetleri kapsamında tercih edebileceğiniz standart ışıklı tabelalar hakkında da bilgi edinmeniz kolay olacaktır. Bu tabela sistemleri, hazır alüminyum kasalardan üretilmektedir. Bunlar en açısından 7 cm kadar derinlikten başlayarak 15 cm derinliğe kadar bulunabilen modellerdir. Boy uzunluklarıysa 6 mt olarak standart halde bütün toptan tabela malzemesi satışı yapan firmalarda bulunmaktadır.

Benzer Konular