HEMEN ARAKONUM

Pleksi Tabela

Anasayfa » Genel » Pleksi Tabela

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela günümüzde tabelacıların kullandığı en önde gelen tabelaların başında plexiglas malzemeden yapılan pleksi tabela çalışmaları yer almaktadır.

Pleksi kolay işlenebilen , kesilebilen , kolayca delinen ve oldukça hafif plastik bir maddedir. Saydam , yarı saydam , renkli ve renksiz çeşitleri vardır.  Camdan daha dayanıklıdır. 90 derecede veya 90 – 115 derece arası etüvde yumuşatılabilir , şişirmeye veya esnetilmeye uygun bir malzeme olduğundan tabelacılar veya müşteriler tarafından tercih edilen bir malzemedir. Tabela yapımında veya üretim aşamasında hiç zorluk çıkarmaz ve istenilen forma kolaylıkla girebilir. Pleksi maddesinin tek dez avantajı yanmaya karşı fazla dirençli değildir.

Yapmış olduğumuz bir çok reklam ve tabela tasarımında isteğe bağlı olarak pleksi malzeme kullanmaktayız. Pleksi tabela yapımında zeminde pleksi malzeme üzerine yine pleksi kutu harfleri yerleştirerek istediğiniz ölçüde tabela yapmaktayız. Yapmış olduğumuz pleksi tabelanın led ışıklar ile aydınlatılması sayesinde çok hoş görünümlü ve dikkat çeken pleksi tabelalar üretmekteyiz. Bu malzemenin işleyişi kolay olduğundan tamamen hayallerinizde bulunan pleksi tabela uygulamalarını yapmaktayız. Hiçbir sınır olmadan hayal gücünüzü kullanarak bizden talep ettiğiniz pleksi tabela sayesinde iş yeriniz daha dikkat çekici hale gelmektedir.

Tüm renkler olmasa da bir çok renkli üretiminin olması nedeniyle pleksi tabela özellikle renkli logo tasarımları bulunan müşterilerimizin en çok tercih ettikleri tabela çeşitleri arasındadır. Hafif bir malzeme olduğundan dolayı uygulayacağımız alana derin zararlar vermez ve ister dış cephenize ister içerideki duvarlarınıza fazla yük bindirmeden kolayca uygulama yapmamızı sağlar.

Alanında eğitim almış uzman kadromuz ile sizlere pleksi tabelalar konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. Tabela konusunda profesyonel olan ve tecrübesiyle sizlere tasarımlarınız konusunda yardımcı olan ekibimiz her türlü destek hizmetini de sizlere sunmaktadır. Eğer dilerseniz pleksi tabelası uygulanacak olan alan için gelip ölçüsünü alarak ve alan belirlendikten sonra  sizlere en uygun ve pratik çözümler sunarak yardımcı oluyoruz. İş yerinizi temsil edecek olan ve ticari kimliğinizi ön plana çıkaracak tabela uygulamaları konusunda kalitemizden , saygınlığımızdan , tecrübemizden ve birinci sınıf kaliteli malzeme kullanma anlayışımızdan ödün vermeden her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz.

Benzer Konular