HEMEN ARAKONUM

Mesh Tabela

Anasayfa » Genel » Mesh Tabela

Mesh Tabela

Mesh Tabela binaların dışına kurulan metal aksama zımbayla tutturulur. Delikli bir malzemeden yapılmıştır. Dijital baskıyla istenilen reklâm kumaş benzeri bir malzemeye geçirilerek binaların açılır camlarının bulunmadığı kısımlara geçirilir. Malzeme delikli bir malzeme olduğu için havayı engellemez. İçeriden dışarısı görünür, fakat dışarıdan bakınca içerisi görünmez. Bir nevi perde görevi yapmaktadır.  Dışarıdan binaya bakanlar sadece firmanızın reklâmını görmektedir. İster isim isterseniz resim ya da istediğiniz bir logoyla kendinizi tanıtabilirsiniz. Mesh tabela hem binanın net bir görüntü vermesini sağlarlar.

Binaların görünüşü iyi değilse boyasız, eski bir bina ise mesh tabelası sayesinde hem şık bir görüntü elde etmiş hem de firmanızın reklâmını çok uygun fiyata hem de mükemmel bir şekilde yapmış olursunuz. Mesh tabelalarda ışık sistemi kullanılmaz ama genellikle binanın büyük bir kısmını ya da tamamını kapladığı için yeterince firmanızın tanıtımını yapmış olursunuz. Seçilen renklerde dikkat çekici olduğu zaman o sokaktan geçen her kişi firmanızın reklâmını görmüş olur. Zemini kırmızı seçilen bir tabela her zaman için fazlasıyla dikkat çekici olur. Ya da neon renklerle de iyi bir reklâm yapmış olursunuz. Tercih sizin istenilen her renkte tabela yaptırmak mümkündür.

Binanız eski ise mesh tabela hem binanızın dijital baskı sayesinde rengârenk görünmesini sağlayacaktır. Maliyeti oldukça düşük olan mesh tabelanın kurulumu ve çıkarılması çok kısa sürede olur. Maliyeti de diğer tabelalara göre düşük olmasına rağmen birçok tabelaya göre daha dikkat çekicidir. Düşük maliyete kısa süreli ve görünümü iyi olan bir tabela isteyenler için oldukça uygun bir tabeladır. Fakat mesh tabelası yaptıracak olan firmaların mutlaka kalabalık çok fazla kişinin uğrak yeri olan yerlere yaptırılmalıdır. Aksi halde hiçbir anlamı olmayacaktır,  ama yinede bulunduğu yere gelen kişilerin çabuk bulması açısından da önemlidir. Mesh tabela seçeceklerde kullanılan malzeme kaliteli olmalıdır. Rüzgâr, yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından çabucak yıpranabilen, boyası akan malzemelerle yapılan mesh tabela daha kötü bir görüntü sergiler ve paranızı çöpe atmış olursunuz. Uygun fiyatlı fakat kaliteli malzemelerle yapılmış olan tabelalar çok daha mantıklı.

Benzer Konular