HEMEN ARAKONUM

Gravür Tabela

Anasayfa » Genel » Gravür Tabela

Gravür Tabela

Gravür Tabela en çok uygulanan tabela çeşitlerinden biridir.

Gravür tabela pleksi malzeme üzerine cnc makineleri veya özel lazer uygulamaları ile yazılmış hazır yazı tabelasıdır. Gravür tabelalar çeşitli boy veya ebatlarda istenilen şekillerde olabilir. Folyo veya çeşitli malzemeler ile desteklenerek daha da görünür hale getirebilir. Promosyon tabelası yada iş yeri tabelası olarak ta kullanılması için uygundur. Dış cephede kullanıldığı gibi iç cephede , ofisinizde , büronuzda dilediğiniz yerde kolayca uygulayabiliriz. Hafif bir malzeme olduğundan uygulama işlemi de oldukça basittir. Dilersiniz ışıklı dilerseniz ışıksız olarak yapma imkanımız vardır. Çok fazla dikkat çekmek isteyen müşterilerimiz led ışıklandırma yada çok çeşitli ışık oyunları talep ederek kendi iş yerlerini ön plana çıkararak dikkat çekmeyi başarmışlardır.

Gravür tabelası pleksi levhanın kazınması ve içine folyo uygulaması yapıldıktan sonra çok daha güzel hale getirilmektedir. İç cephede yani başka deyişle iç mekanlarda kapı tabelaları veya yönlendirme yazıları olarak ta çok fazla tercih edilmektedir. Alt fonda kullanılan pleksi levha ise farklı renk ve istenilen boyuta göre üretilmektedir. Dikkat çekici özelliğinin yanı sıra fiyat konusunda da uygun olan Gravür tabela uygulamaları iş yerinize ayrı bir renk ve hava verecektir.

Gravür tabelanın ışık oyunları etkisi ise en çok dikkat çeken tabela uygulamaları arasındadır. Yolda yürürken insanların kafalarını çevirmesine hatta tekrar tekrar bakmalarına sebep olmakta ve iş yeriniz diğer iş yerlerinin arasından bir adım daha ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Led ışıklarının sade ama sıcak etkisi Gravür tabelası uygulamasında da ortaya çıkmaktadır.

Profesyonel ekibimiz reklam veya gravür tabela yapmak istediğiniz bölgenin ölçü ve konumunu görerek sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler tamamen birinci sınıf olup uzman montaj ekibimizle iş yerinize hiçbir zarar vermeden uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Gravür tabelası yaptırmak istiyorsanız eğer mutlaka yaptırmadan önce bize danışın. Sizlere bu konuda en iyi hizmeti yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde korumaktayız. Gravür tabela tasarım ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamıza gelerek veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Benzer Konular