HEMEN ARAKONUM

Esenler Tabelacı

Anasayfa » Genel » Esenler Tabelacı

Esenler Tabelacı

Esenler Tabelacı hizmetleri kapsamında sunulan alternatifler son derece geniştir. Ancak bu alternatifler arasından ihtiyacınız olanı da araştırmanız gerekir. Tüm ayrıntılara sahip olmanız muhakkak işinize yarayacaktır. Alüminyum tabela sistemleri, bu sektör içerisinde en sık tercih edilen modellerden biridir. Özellikle mağazacılık alanında faaliyet gösteren markalar ya da kişiler bu konuda tercihlerini alüminyum tabela sistemlerinden yana gerçekleştirmektedir. Peki, alüminyum tabela sistem çeşitleri nelerdir? Alüminyum tabelalar, neredeyse her işletmede tercih edilen ve tanıtım amacıyla gerçekleştirilen reklam görselleri niteliğindedir. İlgi çekicilik ve gösteriş bakımından son derece gerekli araçlardan biridir. Sizlerin belirlediği boyut ve ölçülerde, ışıklı ya da ışıksız bir şekilde dizayn edilebiliyorlar. Bu tabela sistemleri, çeşit ve tasarım bakımından alternatifi oldukça geniş durumda olan seçeneklerden biridir.

İster ışıksız ister ışıklı olsun, yalnızca reklam amacıyla kullanılmamaktadır. Alüminyum cephe ve zemin kaplamalarında ya da tabela zemin uzatmalarında da tercih edilmektedir. Peki, alüminyum tabela sistemleri nasıl üretilmektedir? Esenler tabelacı hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen bu aşamalar hakkında tüm detayları öğrenmek isteyebilirsiniz. Alüminyum levhalar ile gerçekleştirilecek harfler ya da grafikler, CNC router cihazıyla istenen ölçülerde kesilmektedir. Kesilen parçaların kenarları bükülerek elektrostatik boyayla istenen renk tonlarında boyanmaktadır. Bu boyalar, alüminyum tabela sistemlerinin dış etkenlere karşı uzun yıllar korunmasını sağlayacaktır. Oyma yani dekupe işlemleri gerçekleştirilen kısımların iç bölümleri ise plexglas olarak belirtilen, ışık geçirebilen özelliğe sahip olan bir malzemeyle kapatılmaktadır.

Daha sonrasında plexglas üstüne renkli folyolar kaplanmaktadır. Alüminyum tabelalarda iki farklı model mevcuttur. Bu modellerden biri, ön kısımdan ışık yayan ve plexglas malzemeyle beraber kullanılan bir modeldir. Diğer model ise, yalnızca alüminyum malzeme uygulanarak gerçekleştirilir ve ışığı da zemine doğru arka kısımdan sağlar. Bu model, yerden belirli bir mesafe uzaklıkta ve özel ayak sistemleri uygulanarak montajlanmaktadır. Eğer isterseniz mevcut olan zemine de montajlama işlemi gerçekleştirilebiliyor. Esenler tabelacı hizmetlerinden sizler de tercih ederken bu detayı paylaşabilir ve isteklerinizi net bir şekilde belirtebilirsiniz. Üstelik bu konuda sunulan alternatifler son derece geniş tutularak beklentilerinizi karşılayabilecek düzeye getirilmiştir.

Benzer Konular