HEMEN ARAKONUM

Anadolu Yakası Tabelacı

Anasayfa » Genel » Anadolu Yakası Tabelacı

Anadolu Yakası Tabelacı

Anadolu Yakası Tabelacı işlemlerinde farklı işletmeler bulunmaktadır. İşletmeler farklı ölçeklerde büyüklüklerde de yer alsa, mutlaka tanıtımlarındaki her detayda dikkat çekici özelliklere ihtiyaç duyarlar. Özellikle iç ve dış mekânlarda kullanılan tabelalar çok önemlidir. Farklı malzemelerden üretilen ve farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan tabelalar ile firmanızın tanıtımına önemli katkılar sunabilirsiniz. Bu alanda Anadolu Yakası tabelacı ürünleri arasında oldukça geniş seçenekler bulabilirsiniz. En standart ürünler arasında ışıksız tabelalar bulunmaktadır. Genel olarak dış mekânlarda kullanılan bu tabelalar farklı büyüklüklerde tercih edilebiliyor. Çeşitli malzemelerden üretilen ışıksız tabela çeşitleri ile tanıtım alanında dikkat çekici özellikler kullanabilirsiniz. Dakota kabartma şeklinde olabilen bu tabelalar pleksi kabartma, krom kutu harf, kompozit, alüminyum gibi çeşitleri ile kullanıma sunulmaktadır.

Işıksız tabelalar ne kadar dikkat çekici olsa da iyi aydınlatması olmayan bir alanda yetersiz kalacaktır. Bu nedenle işletmenin yeri tercih etmeniz gereken tabela çeşidi hakkında baz alınacak en önemli kriterdir. Uzak mesafelerden bile net bir şekilde görülebilmesini istiyorsanız bu şekilde ışıklı tabelalar tercih edilmelidir. Florasan ya da led ışık sistemi kullanılarak hazırlanan bu tabelalar oldukça dikkat çekici olacak ve çok daha geniş bir alan içerisinde tanıtımınızı sağlayacaktır. Bunların yanında Anadolu Yakası tabelacı ürünleri arasında alüminyum kutu harf tabelalarda bulunuyor. Şık ve farklı bir görünüm istiyorsanız kutu harf tabelaları tercih edebilirsiniz. Bu tabelaların imalatında lazer kesim makinaları kullanılmakta ve milimetrik kesimler yapılmaktadır. İstenilen renge boyanan harfler ışıklı ya da ışıksız olarak kullanılabiliyor.

Kayan yazılarda daha çok reklam ve duyurular için tercih ediliyor. Ancak bu tabelalar çok uzaklardan dahi görüldüğü için çok daha etkili bir tanıtım şekli olabilmektedir. Neon tabelalarda oldukça dikkat çeken özelliklerde olurken paslanmaz kutu harf tabela modelleri de uzun ömürlü kullanımlar için ideal seçimler olacaktır. Pas yapma olanağı ortadan kaldırılan bu modellerde dış mekânlarda geniş ebatlarda kullanılan Anadolu Yakası tabelacı ürünleri arasında yer alıyor. Metal, altın sarısı renkleri kullanılabiliyor. Led teknolojisi kullanılarak çok düşük maliyetlerde enerji sarfiyatı ile paslanmaz kutu harf tabela modellerini tanıtım amacı ile çok pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Benzer Konular