HEMEN ARAKONUM

Arnavutköy Tabelacı

Anasayfa » Genel » Arnavutköy Tabelacı

Arnavutköy Tabelacı

Arnavutköy Tabelacı olarak tabela tercihlerinde dış görünüm çok önemli olduğunu biliyoruz. Çünkü tercih ettiğiniz tabela firmanızı kullanıldığı her alanda temsil eden uzun ömürlü bir reklam aracıdır. Ancak uzun ömürlü olması için iç kısmının yapımı da çok önemlidir. Bu alanda Arnavutköy tabelacı hizmetleri kaliteli ve sorunsuz şekilde sunulmaktadır. Tabela yapımında müşterilerin istekleri göz önünde bulundurulmakta ve imalat aşamasından montaj aşamasına kadar mükemmel sonuçlar elde etmek için çalışmalar sürdürülmektedir. İç ve dış mekânlarda kullanılan tabela çeşitleri farklı materyallerden üretilmektedir. Işıklı ya da ışıksız şekilde üretilebiliyor. Tabelaların üzerinde yazı, açıklama, resimler ya da işaretler bulunabiliyor. Işıksız tabelalar standart özelliklere sahip modeller arasında yer alıyor. Levha üzerine yazılan yazılar kabartma harflerden ya da logolardan oluşabiliyor. Bu alandaki tasarımlarda belirli bir standart bulunmuyor. Firmanızın tanıtımına katkı sağlayacak özelliklerde tabelalar hazırlanabilmektedir.

İşletmeniz geceleri de hizmetler sunan bir özelliğe sahip ise ışıklı modeller arasından tercihler yapmak çok daha dikkat çekici özellikleri içerisinde barındıracaktır. Bir ışık kaynağı içerisinde kullanılan tabela modelleri düz kaset biçiminde olabileceği gibi üç boyutlu özelliklerde de olabilmektedir. Led lambalar ya da florasan ışıklar ile aydınlatma sağlanıyor. Üç boyutlu kabartma harfli tabelalarda bu bağlamda tercih edilebilecek Arnavutköy tabelacı ürünleri arasında yer alıyor. Bu modelleri dış mekânlarda kullanmak mümkün olacaktır. Ancak dış hava şartlarına uygun malzemelerden üretilmesi gereklidir. Işıklı tabela modellerini iç mekânlarda kullanabilmekte mümkündür. Ahşap zemin üzerine gölge led aydınlatma kullanılarak ve paslanmaz harfler tercih edilerek şık tabela sunumları elde edebilirsiniz.

Gölge ışıklar krom kutu harflerle elde edilen tabelalarda da kullanılabiliyor. Kompozit tabela üzerine ışıklı krom harflerle oluşturulan bu tabelalar dış mekânlar dikkat çeken özelliklerinin yanında iç mekânlarda da modern ve şık kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Işıklı ya da ışıksız olarak kullanılabilen pleksi harflerden oluşan Arnavutköy tabelacı ürünlerde bulunmaktadır. Tabelada kullanılacak renkler işletmenizin amacına göre belirlenebilir. Pek çok alışveriş merkezinin üzerinde alüminyum harfler bulunmaktadır. Firmanızın isim ve logosunun kullanılabileceği tabelaların yanı sıra farklı kurum ve kuruluşların iç mekanlarında yönlendirme özellikleri ile de kullanılabilecek tabelalar bulunmaktadır.

Benzer Konular