HEMEN ARAKONUM

Beykoz Tabelacı

Anasayfa » Genel » Beykoz Tabelacı

Beykoz Tabelacı

Beykoz Tabelacı çevresinde en iyisi olup uzun yıllardır özenle çalışmalarına devam etmektedir. Rekabette reklamın önemini bilen iş yeri sahipleri hizmetlerini daha fazla alana duyurmak ve isimlerinin beyinlerde kalıcı olması adına ellerinden geleni yapmaktadırlar. Günümüzde reklam ürünlerine ayrılan paralar çok fazla olmakta buda iş yerlerinin bütçelerini biraz etkilemektedir. Bütçeleri küçültme yönünde çalışmalar yapan iş yerleri amatörce çalışan reklam ajansları ile anlaşmakta fakat ellerine geçen ürünlerin ömürlerinin kısa olması yüzünden maddi zararlara uğramaktadırlar.

Günümüzde tabelalar en etkili reklam ürünü olarak görülmekte olup fiyatlarının diğer ürünlere oranla uygun oluşuyla da tabelalara olan talep her geçen gün biraz daha artmaktadır. Beykoz tabelacı şahsa özel tasarımlar ile hazırlanmakta olan tabelaların üzerinde kullanılan renk ve logoların orada bulunan kişilerin dikkatini çekmesi adına etkili olduğunu bilmektedir. Bu yüzdende hayal dünyası geniş olan ve yeni fikirlere açık deneyimli ve tecrübeli ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir. Zannedildiği gibi kolay bir iş olmayan tabela hazırlığında mimar edası ile tabela üzerlerinde ki estetiği oluşturmak renk uyumunu yakalamak gerekmektedir. Yıllarını bu işe vermiş olan ve yapmış olduğu her yeni tabela ile kendisi le yarışan tabelacı iç mekân tabelalarında da gerekli titizliği göstermektedir. Özellikle yaz akşamlarında dışarı çıkan kişiler kapalı dükkânlar üzerinde bulunan ve şahane renklerle ışıklandırılmış tabelaları gördükten sonra dükkânlara yanaşarak içerileri gözden geçirmektedirler.

Beykoz tabelacı tarafından hazırlanmış olan ışıklı tabelayı kullanan nöbetçi eczane oldukça uzak mesafelerden canlı renklere sahip olan ışıklı tabelası sayesinde hemen fark edilecek ve hastalar zaman kaybı yaşamayacaktır. Yine geç saatlere kadar açık olan restoran yolculuktan gelen ve karnı fazlası ile açıkmış olan kişiler tarafından fark edilecek olup kısa mola verecek olan kişiler bu sayede karınlarını doyuracak ve kendilerine ufak bir mola vererek yollarına daha dinamik şekilde devam edeceklerdir. Büyük, küçük fark etmeksizin tüm iş yerlerine uygun olarak hazırlanmakta olan tabela çeşitlerinin kendilerine özel fiyatları bulunmakta ve bu fiyatlar diğer reklam ürünleri ile kıyaslandığında oldukça düşük olduğu görülmektedir.

Benzer Konular