HEMEN ARAKONUM

Yön Tabelası

Anasayfa » Genel » Yön Tabelası

Yön Tabelası

Yön Tabelası yönlendirme amacını içinde barındıran yön tabelası tabela sistemlerinde kafeler için, inşaat alanlarında fabrikalarda ofislerde, hastanelerde kuaförlerde, bakım merkezlerinde, yerleşim birimlerinde uzmanlar tarafından verilmesi gerekilen tabela çeşitlerine verilen örneklerdendir. Şantiye alanlarında okullarda çatılara monte edilen arazilerde yönlendirme sağlayan ürünlerdir. Paslanmaz pul içerikli totem destekli yollarda kullanılan çatılara hâkim olan araçlarda reklam yapmak amacıyla olan çeşitleri vardır. Ayrıca kutu harflerde renk vermeye yarayan sağlam düzenekte kristal düzeneklerde denkleşen ikinci elde alınması mümkün olan birçok örnekleri bulunan ürünlerdir.

Son zamanlarda lazer kesimli ahşap renk üzerine monte edilen dijital etiket baskılı ayırmaç tasarım modelleri yapılır. ipek baskı kalitesi olan vizyon değişik renklerde tasarımlar stantlarda kullanılan vimi baskı kalın ya da ince çerçeve modelleri vardır kişinin güzel görmesi açısından daha okunur hal alan uyarı amaçlı yön tabelası fazla ya da uygun maliyetlerde olan modelleridir. Bazı ışıklı ya da ışıksız modellerde kutu içinde CNC tabela modeller olmaktadır.  Ayrıca tüm tabela sisteminde olduğu gibi sağlam reklam yapmak adına örme harf baskısı gibi değişik stilleri olan ikinci el ürünlerde bulunabilir. Afişler de ve billboard sistemlerde de uygun olan araç reklamlarında da kullanılan ürünlerdir. Duyuru tahtası amacıyla ilgi çekmesi gerekilen pul peksin içerikli ürünler olmaktadır. Binayı aydınlatma sistemlerinde referans olarak alınacak olan binlerce çeşit olmaktadır. Alüminyum kalitesi dayanıklı olan güvence alınarak alınacak ürünler olmalıdır.

Paslanmaz olması açısından insanların ihtiyaçlarını karşılayan zengin görsellik arz eden modellerdir. Reklam bayrakları kapı girişlerinde stantlarda afişlerde toplantılarda açılış törenlerinde dikkat çeken adeta ihtiyaç olan ürünlerdir. Ayrıca büyükşehirlerde ihtiyacımız olan yön tabelası müşteriden güven almamızı sağlayan onları firmamıza çekmek adına en iyi çizelge ve tanıtım bir firmanın kimliğini nasıl yansıttığıdır. Bu anlamda reklam boyutlandırması mali boyutları ve yapılacak olan tabela çeşitti oldukça önemlidir. Çelik konstrüksiyon tasarım ve üretim aşamaları oldukça önemlidir. Uygulama ve montaj işlemlerinde her tip tabelada olduğu gibi dikkatli olmak önemli konular arasındadır. Çok fazla aşırı mavi renklendirmeler yaparak kişinin gözlerinin yorulmaması gerekmektedir.

 

Benzer Konular