HEMEN ARAKONUM

Tabela Modelleri

Anasayfa » Genel » Tabela Modelleri

Tabela Modelleri

Tabela Modelleri oldukça fazla olan her yere uygun olan ürünlerdir. İç ya da dış mekânda aydınlatmayı sağlamak ayrıca renk katmak adına profesyonel üretimlerin sonucu olan eczanelerde okullarda kampüslerde sahil mekanlarında hemen hemen her yerde kullanılacak firma tanıtımları amacıyla oldukça zengin modelleri vardır. Yolda kaldığımız anda belki de en büyük yardımcımız olacaktır. Tüm dekor işlemlerinde sabit kullanılan insanların ilgilini çeken kaplama stant fuar tanıtımlarında yardımcı alternatif çözümler sununa ürenlerdir. Dış cephede modern mimariyi görsel şova dönüştürmede tabela modelleri afiş şeklinde olan parti mitinglerinde fazla kalabalık alanlarda düzenleme yapılması insanları yön amaçlı bilinçli hale getirmede yardımcı olmaktadır.

Binalarda girişlerde inşaları ofis kenarlarında bekletmemek adına ayrıca plazalarda üst katlarda ve ya zemin otoparklarında araçların giriş çıkışlarını kontrol altına almayı sağlayan sistemdir. Metre kare bazında ofisler için ideal olan farklı modelleri sloganlarda yardımcı olan bazen hayati önemi olan LED ışıklandırma yapılarak daha modern hal alan ürünlerdir. Çatılarda olan destekleyici tüm il ve ilçelerde kasabalarda olmazsa olmaz etrafta dışarıdan gelen müşterileri yönlendirmeye yarayan ürünlerdir. Neon ışıkların olması daha fazla geceyi aydınlatma tabela modelleri adına kullanılan piyasa en fazla tercih edilen ürünler arasında olmaktadır. Görmeye alışkın olduğumuz bu ürünlerde elektrik sarfiyatı az olan ışık sisteminde tercih ediliyor. Yani fazla elektrik harcamayan maliyet çıkarmayan ürünler tercih edilmektedir. Işıklı olan çalışmalarda çevreyle uyumlu olan göz yormayan marka tanıtımına göre vinil sistemde ürünler yapılmaktadır.

Son zamanlarda tabela modelleri Türkiye’de ışıklı tabela sistemleri hem geceyi aydınlatma da hem de mekâna renk vermede oldukça dikkat çekici ürünlerdir.  Oldukça fark edilir modelleri olan cazip fiyatları bulunan her seçime uygun olan ürünlerdir. Ayrıca bazı çeşitlerde sürekli bakım isteyen yüksek enerji tüketimi olmayan belirli volt elektrik tüketimi yapacak voltajda ürünler tercih edilir. Neon şıklık olan tabela sistemlerinde sıkça bakım istemesi olayı vardır. Bundan dolayı üretim süreci oldukça sıkıntı olan çeşitlerden olan bu ürünlerde kırılan parçaya yerine alamamak gibi sorunlar olur. Aslında komple değişişimde isteyebiliriz

Benzer Konular