HEMEN ARAKONUM

Okul Tabelası

Anasayfa » Genel » Okul Tabelası

Okul Tabelası

Okul Tabelası yerleşim planlarına uygun olan okullarda yön belirtmeye yarayan okul tabelası tabela sistemleri oldukça kullanışlıdır. Tüm alanları göstermek amacıyla fakültelerde olan yerleşimler hakkında hangi bölümün sizlere ait olduğunu göstermede yardımcı olan tabela sistemleridir. Asla paslanmaz sacdan kullanılan yüksek ısıdan etkilenmeyen baskı kalitesi yüksek olan yönleri oldukça güçlü duran tabelalar kullanışlı olmaktadır. Yerleşimde tüm göstergeler kaliteli olan cepheyle bağlantılı olan bakış mesafelerinde oldukça orantılı olan asla göz yormayan ürün çeşitleri olmaktadır. İsimlerin yazılımları doğru olan harflerde yanlış olmadan milli eğitim bakanlığıyla uyumlu olan tüm modeller de il ve ilçeleri iyi şekilde temsil edilmektedir. Renk karışımları birbirinin altına geçmeden sınır çizgileri içinde kalan yöntemlerle imalatları ve baskıları tamamlanan yüksek kalitede ve özenle üretilmesi gerekilen tabela çeşitleri olmaktadır.

Binanın uygulamasına göre değişen okul tabelası resimlerin işleyişleri düzgün olan resim yazı ve unsurlar değişen ilköğretim okullarında lise veya dengi olan okullarda geçerli olan tabela çeşitleridir. Ayrıca bu tabela sistemleri yön göstermekle birlikte dijital baskı kalitesi oldukça yüksek olan uzun yıllar kullanım sağlayan ürünler olmaktadır. Milli eğitim yönetmenliğinin dışında kuralı içermeyen farklı renkleri olan ürünlerdir. Belirli kaliteden üretilen bu tabela sistemleri ışıklı olabilir. Gece görüşü kolay hale getirilmesi açışından da değişlik emniyete ve sistemlerde oluşturulur. Ayrıca ana kampüs binalarında belirli yerleşkelere montesi kolay olan ürünler olmaktadır.

Okulun reklamının yapılması işlemlerinde öncülük sağlayan tabela sistemi herkesin anlayacağı sistemde yapılan A sınıf kalite malzemeden üretilen nokta vuruşlarına bile önem verilerek üretimi yapılan ürünlerdir. Her birime ait değişlik uzunluklarda isteğe uygun yapılır. Kutu harfleri ve altlarda bulunan ok yöntemleri içesinde olan okul tabelası yön çizgelerinde asla dağılma olmadan düzenli şekilde baskı yapılır. Ayrıca bu tabela sistemlerinde alt yapıda belirli zeminler sizlerin seçimlerine uygun olarak hazırlanır. Bu anlamda hazır tabela kullanılması kaçınılmaz durumdur. Bu tabela sayesinde okulda güvenlik kapısından başladığınız yerde gitmek istediğiniz yere kısa sürede ulaşacaksınız. Kısa sürede ulaşım sağlamanızı kolaylaştıracak yöntemler sizlere sunulmaktadır. Ayrıca okul tabelasında matbaa süreçleri belirli zamana yayılan durumdur.

Benzer Konular